Vlak 15004 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Choceň | 5:23 | 1A/- | |||
Dvořisko | 5:26 | 5:27 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 5:30 | 5:30 | |||
Vysoké Mýto | 5:35 | 5:37 | -/2 | ||
Vysoké Mýto město | 5:40 | 5:43 | 1 spoj | ||
Džbánov | 5:49 | 5:49 | |||
Hrušová | 5:53 | 5:53 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 5:57 | 5:58 | -/3 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 6:03 | 6:03 | |||
Řídký | 6:07 | 6:07 | |||
Tržek | 6:09 | 6:10 | |||
Litomyšl-Nedošín | 6:13 | 6:14 | |||
Litomyšl zastávka | 6:17 | 6:17 | |||
Litomyšl | 6:21 | -/1 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci