Os 7521 | |
Řazení vlaku: 242 + Bt278 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » | |
Poznámky: (X) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Klatovy | 13:46 | 2/- | |||
Točník | 13:50 | 13:50 | -/2 | ||
Dehtín | 13:53 | 13:54 | |||
Švihov u Klatov | 13:57 | 13:58 | -/2 | ||
Červené Poříčí | 14:01 | 14:01 | |||
Borovy | 14:05 | 14:06 | |||
Lužany | 14:08 | 14:09 | |||
Přeštice | 14:12 | 14:14 | -/3 | ||
Přeštice-Zastávka | 14:18 | 14:18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 14:20 | 14:21 | -/1 | ||
Dobřany | 14:26 | 14:30 | -/2 | ||
Plzeň-Valcha | 14:37 | 14:38 | -/3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 14:41 | 14:42 | |||
Plzeň zastávka | 14:44 | 14:45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 14:48 | 1v/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci