R 888 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBdpee231 + Bmz224 + Bbdgmee236 + Apee139 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 10.31 | 1 | |||
Újezdec u Luhačovic | 10.45 | 10.45 | 2 | ||
Uherský Brod | 10.50 | 10.57 | 1 | ||
Uherské Hradiště | 11.13 | 11.14 | 5 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.20 | 11.32 | 3 | ||
Otrokovice | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
Hulín | 11.54 | 11.56 | 1 | ||
Přerov | 12.09 | 12.12 | 6 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.27 | 12.31 | 2 | ||
Česká Třebová | 13.13 | 13.15 | 16 | ||
Ústí nad Orlicí | 13.24 | 13.25 | 2 | ||
Choceň | 13.44 | 13.45 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.07 | 14.09 | 2 | ||
Přelouč | 14.18 | 14.19 | 2 | ||
Kolín | 14.33 | 14.35 | 102 | ||
Praha-Libeň | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.22 | 15.25 | 2b | ||
Praha-Vršovice | 15.29 | 15.34 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster