R 1576 „Blatenský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 830 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.59 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 8.05 | 8.08 | 2 | ||
Beroun | 8.45 | 8.46 | 2 | ||
Jince | 9.09 | 9.11 | 2 | ||
Příbram | 9.22 | 9.24 | 1 | ||
Březnice | 9.43 | 9.46 | 2 | ||
Bělčice | 10.01 | 10.02 | 1 | ||
Blatná | 10.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök