R 861 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.58 | 14b | |||
Praha-Libeň | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Kolín | 6.36 | 6.38 | 101 | ||
Přelouč | 6.52 | 6.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.02 | 7.07 | 3 | ||
Choceň | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 7.37 | 7.41 | 3 | ||
Česká Třebová | 7.50 | 7.51 | 1 | ||
Svitavy | 8.01 | 8.03 | 1 | ||
Březová nad Svitavou | 8.14 | 8.15 | 1 | ||
Letovice | 8.21 | 8.22 | 1 | ||
Skalice nad Svitavou | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Blansko | 8.40 | 8.41 | 1 | ||
Brno-Židenice | 8.58 | 8.59 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster