Os 6103 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 8.11 | 1 | |||
Březno u Postoloprt | 8.15 | 8.16 | 1 | ||
Louny město | x | 8.23 | 8.23 | 1 | |
Louny střed | x | 8.24 | 8.24 | ||
Louny | 8.27 | 8.46 | 3 | ||
Veltěže | x | 8.50 | 8.50 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 8.54 | 8.54 | ||
Pátek | x | 9.04 | 9.04 | ||
Koštice nad Ohří | 9.09 | 9.09 | |||
Křesín | x | 9.13 | 9.13 | ||
Dubany | x | 9.16 | 9.16 | ||
Libochovice město | 9.19 | 9.23 | 1 | ||
Libochovice | 9.26 | 9.28 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 9.33 | 9.33 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 9.36 | 9.36 | 1 | |
Úpohlavy | x | 9.41 | 9.41 | ||
Čížkovice | 9.44 | 9.45 | 1 | ||
Sulejovice | x | 9.50 | 9.50 | ||
Lovosice | 9.55 | 10.01 | 6 | ||
Žalhostice | 10.06 | 10.06 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | x | 10.10 | 10.10 | ||
Litoměřice horní nádraží | 10.12 | 10.16 | 1 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 10.22 | 10.22 | ||
Ploskovice | x | 10.27 | 10.27 | ||
Horní Řepčice | x | 10.34 | 10.34 | ||
Liběšice | 10.37 | 10.38 | 1 | ||
Úštěk | 10.44 | 10.45 | 1 | ||
Dubičná | x | 10.51 | 10.51 | ||
Blíževedly | 10.57 | 11.02 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | x | 11.05 | 11.05 | ||
Stvolínky | x | 11.10 | 11.10 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 11.17 | 11.17 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök