Os 4123 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.11 | 6 | |||
Brno-Židenice | 18.15 | 18.19 | 6 | ||
Brno-Slatina | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Šlapanice zastávka | 18.29 | 18.30 | |||
Šlapanice | 18.32 | 18.32 | 4 | ||
Ponětovice | 18.35 | 18.36 | |||
Blažovice | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Křenovice dolní nádraží | 18.46 | 18.47 | |||
Slavkov u Brna | 18.50 | 18.51 | 1 | ||
Křižanovice | 18.56 | 18.56 | |||
Marefy | x | 19.00 | 19.00 | ||
Bučovice | 19.03 | 19.04 | 1 | ||
Nevojice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Nesovice | 19.12 | 19.12 | 1 | ||
Brankovice | 19.17 | 19.17 | |||
Nemotice | 19.21 | 19.21 | 1 | ||
Jestřabice | x | 19.27 | 19.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | x | 19.32 | 19.32 | ||
Kyjov | 19.37 | 19.38 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 19.41 | 19.41 | |||
Vlkoš | 19.46 | 19.46 | 1 | ||
Vracov | 19.50 | 19.51 | |||
Bzenec | 19.55 | 19.56 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 20.05 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia