Os 4012 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.27 | 5 | |||
Brno-Židenice | 10.30 | 10.33 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 10.38 | 10.39 | |||
Babice nad Svitavou | 10.43 | 10.44 | |||
Adamov | 10.47 | 10.47 | 2 | ||
Adamov zastávka | 10.49 | 10.50 | |||
Blansko | 10.56 | 11.01 | 4 | ||
Blansko město | 11.03 | 11.03 | |||
Dolní Lhota | 11.06 | 11.06 | |||
Rájec-Jestřebí | 11.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster