Os 3113 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 21.36 | 4 | |||
Hostašovice | 21.46 | 21.46 | 1 | ||
Mořkov hlavní trať | 21.51 | 21.51 | 1 | ||
Veřovice | 21.57 | 21.58 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 22.06 | 22.06 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 22.09 | 22.21 | 1 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 22.29 | 22.30 | 1 | ||
Čeladná | 22.34 | 22.34 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 22.39 | 22.43 | 1 | ||
Pržno | 22.47 | 22.47 | 1 | ||
Baška | 22.51 | 22.51 | 1 | ||
Frýdek-Místek | 22.56 | 23.00 | 3 | ||
Lískovec u Frýdku | 23.04 | 23.05 | 1 | ||
Paskov | 23.10 | 23.12 | 1 | ||
Vratimov | 23.16 | 23.17 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 23.20 | 23.22 | 3 | ||
Ostrava střed | 23.28 | 23.29 | 701 | ||
Ostrava-Stodolní | 23.30 | 23.30 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 23.34 | 804 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci