Vlak 2668 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 16.35 | 104 | |||
Liberec-Rochlice | x | 16.38 | 16.38 | ||
Vesec u Liberce | 16.41 | 16.41 | 1 | ||
Vratislavice nad Nisou | x | 16.43 | 16.43 | ||
Proseč nad Nisou | x | 16.46 | 16.46 | ||
Jablonec nad Nisou dolní nádraží | x | 16.51 | 16.51 | ||
Jablonec nad Nisou | 16.55 | 16.56 | 1 | ||
Jablonec nad Nisou centrum | x | 16.58 | 16.58 | ||
Jablonec nad Nisou zastávka | x | 16.59 | 16.59 | ||
Nová Ves nad Nisou | x | 17.01 | 17.01 | 1 | |
Jablonecké Paseky | x | 17.03 | 17.03 | ||
Lučany nad Nisou | x | 17.07 | 17.07 | ||
Smržovka | 17.11 | 17.12 | 5 | ||
Smržovka-Luční | x | 17.13 | 17.13 | ||
Smržovka střed | x | 17.14 | 17.14 | ||
Smržovka dolní nádraží | x | 17.17 | 17.17 | ||
Tanvald zastávka | x | 17.21 | 17.21 | ||
Tanvald | 17.25 | 17.30 | 1a | ||
Desná | 17.33 | 17.34 | 1 | ||
Desná-Riedlova Vila | x | 17.36 | 17.36 | ||
Dolní Polubný | x | 17.37 | 17.37 | 1 | |
Desná-Pustinská | x | 17.39 | 17.39 | ||
Kořenov | 17.45 | 17.46 | 1 | ||
Harrachov | 17.53 | 17.57 | 1 | ||
Szklarska Poręba Jakuszyce | 18.07 | 18.08 | |||
Szklarska Poręba Huta | 18.18 | 18.19 | |||
Szklarska Poręba Górna | 18.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster