Os 2421 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 9.02 | 13 | |||
Kutná Hora-Sedlec | x | 9.06 | 9.06 | ||
Kutná Hora město | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Kutná Hora předměstí | x | 9.13 | 9.13 | ||
Poličany | x | 9.17 | 9.17 | ||
Malešov | 9.21 | 9.22 | 1 | ||
Bykáň | x | 9.25 | 9.25 | ||
Týniště | x | 9.27 | 9.27 | ||
Krasoňovice | x | 9.29 | 9.29 | ||
Bahno | x | 9.32 | 9.32 | ||
Předbořice | x | 9.34 | 9.34 | ||
Černíny | x | 9.38 | 9.38 | ||
Štipoklasy | x | 9.40 | 9.40 | ||
Zbraslavice | 9.44 | 9.45 | 2 | ||
Hodkov | x | 9.52 | 9.52 | ||
Hodkov zastávka | x | 9.54 | 9.54 | ||
Želivec | x | 9.59 | 9.59 | ||
Zruč nad Sázavou | 10.07 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci