..: Řazení vlaků :..
Pre vyhľadanie vlaku zadajte jeho číslo, alebo názov. Hviezdičku * možno pri vyhľadávaní používať podľa zvyklostí.
V databáze bol nájdený 1 vlak.
|
Sp 1614 « předchozí | další » |
Trasa:
Český Těšín 18.10, Havířov 18.33-18.34, Ostrava-Kunčice 18.43-18.44, Ostrava hl.n. 18.55-18.56, Ostrava-Svinov 19.02-19.13, Opava východ 19.36 Detail trasy »
|
|
Aktualizácia: 11.12.2017 (David Valouch) | trvalý odkaz | Textová verzia |
|
Poznámky k vlaku:
jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy - vlak nečeká na žádné přípoje (Chotěbuz, Ostrava-Kunčice, Ostrava hl.n.)
|
dopravca vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
471 [CZ-ČD]
Český Těšín - Opava východ
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu