Os 6607 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.43 | ||||
Děčín východ | 10.46 | 10.47 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 10.56 | 10.57 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 11.01 | 11.01 | |||
Starý Šachov | x | 11.05 | 11.05 | ||
Žandov | x | 11.07 | 11.07 | ||
Horní Police | 11.10 | 11.10 | |||
Stružnice | 11.14 | 11.15 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 11.20 | 11.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.24 | 11.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 11.46 | 11.46 | ||
Zákupy | 11.49 | 11.49 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 11.51 | 11.51 | ||
Mimoň | 12.00 | 12.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 12.04 | 12.04 | ||
Velký Grunov | x | 12.07 | 12.07 | ||
Brniště | 12.10 | 12.11 | |||
Velký Valtinov | x | 12.14 | 12.14 | ||
Jablonné v Podještědí | 12.18 | 12.19 | |||
Lvová | x | 12.22 | 12.22 | ||
Rynoltice | x | 12.26 | 12.26 | ||
Zdislava | x | 12.32 | 12.32 | ||
Křižany | 12.39 | 12.48 | |||
Novina | x | 12.51 | 12.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 12.53 | 12.53 | ||
Ostašov | x | 13.00 | 13.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 13.03 | 13.05 | |||
Liberec | 13.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster