Os 6544 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 16.42 | ||||
Litoměřice Cihelna | x | 16.44 | 16.44 | ||
Žalhostice | 16.47 | 16.48 | |||
Lovosice | 16.54 | 17.02 | |||
Sulejovice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Čížkovice | 17.09 | 17.10 | |||
Úpohlavy | x | 17.13 | 17.13 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 17.18 | 17.18 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 17.21 | 17.21 | ||
Libochovice | 17.24 | 17.28 | |||
Libochovice město | 17.33 | 17.45 | |||
Dubany | x | 17.48 | 17.48 | ||
Křesín | x | 17.51 | 17.51 | ||
Koštice nad Ohří | 17.54 | 17.57 | |||
Pátek | x | 18.04 | 18.04 | ||
Radonice nad Ohří | x | 18.06 | 18.06 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 18.11 | 18.11 | ||
Veltěže | x | 18.15 | 18.15 | ||
Louny | 18.20 | 18.29 | |||
Louny střed | x | 18.32 | 18.32 | ||
Louny město | x | 18.34 | 18.34 | ||
Březno u Postoloprt | 18.41 | 18.42 | |||
Postoloprty | 18.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci