Os 4626 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 16.10 | ||||
Ladná | 16.16 | 16.16 | |||
Podivín | 16.19 | 16.20 | |||
Rakvice | 16.24 | 16.24 | |||
Zaječí | 16.27 | 16.28 | |||
Šakvice | 16.33 | 16.36 | |||
Popice | 16.39 | 16.39 | |||
Pouzdřany | 16.42 | 16.43 | |||
Vranovice | 16.46 | 16.47 | |||
Žabčice | 16.51 | 16.51 | |||
Hrušovany u Brna | 16.54 | 16.58 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 17.00 | 17.01 | |||
Rajhrad | 17.04 | 17.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 17.07 | 17.08 | |||
Modřice | 17.11 | 17.12 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.19 | 17.25 | |||
Brno-Židenice | 17.28 | 17.29 | |||
Brno-Lesná | 17.35 | 17.35 | |||
Brno-Královo Pole | 17.38 | 17.38 | |||
Brno-Řečkovice | 17.41 | 17.41 | |||
Česká | 17.45 | 17.46 | |||
Kuřim | 17.49 | 17.50 | |||
Čebín | 17.55 | 17.55 | |||
Hradčany | 17.58 | 17.58 | |||
Tišnov | 18.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy