Os 4344 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pitín zastávka | 17.14 | ||||
Bojkovice město | 17.17 | 17.18 | |||
Bojkovice | 17.20 | 17.31 | |||
Záhorovice | 17.34 | 17.34 | |||
Nezdenice | 17.37 | 17.38 | |||
Šumice | 17.40 | 17.41 | |||
Újezdec u Luhačovic | 17.44 | 17.45 | |||
Uherský Brod | 17.49 | 18.15 | |||
Havřice | 18.17 | 18.18 | |||
Hradčovice | 18.22 | 18.23 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.27 | 18.28 | |||
Vésky | 18.30 | 18.31 | |||
Kunovice | 18.34 | 18.34 | |||
Uherské Hradiště | 18.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci