Os 4123 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.15 | ||||
Brno-Slatina | 18.26 | 18.27 | |||
Šlapanice | 18.32 | 18.33 | |||
Ponětovice | 18.36 | 18.36 | |||
Blažovice | 18.41 | 18.42 | |||
Křenovice dolní nádraží | 18.46 | 18.47 | |||
Slavkov u Brna | 18.50 | 18.51 | |||
Křižanovice | 18.56 | 18.56 | |||
Marefy | 18.59 | 19.00 | |||
Bučovice | 19.03 | 19.04 | |||
Nevojice | 19.08 | 19.08 | |||
Nesovice | 19.12 | 19.12 | |||
Brankovice | 19.17 | 19.17 | |||
Nemotice | 19.21 | 19.21 | |||
Jestřabice | x | 19.27 | 19.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 19.31 | 19.32 | |||
Kyjov | 19.37 | 19.38 | |||
Kyjov zastávka | 19.41 | 19.41 | |||
Vlkoš | 19.46 | 19.46 | |||
Vracov | 19.50 | 19.51 | |||
Bzenec | 19.55 | 19.56 | |||
Veselí nad Moravou | 20.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster