Os 4117 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.15 | ||||
Brno-Slatina | 12.26 | 12.27 | |||
Šlapanice | 12.32 | 12.33 | |||
Ponětovice | 12.36 | 12.36 | |||
Blažovice | 12.41 | 12.42 | |||
Křenovice dolní nádraží | 12.46 | 12.47 | |||
Slavkov u Brna | 12.50 | 12.51 | |||
Křižanovice | 12.56 | 12.56 | |||
Marefy | 12.59 | 13.00 | |||
Bučovice | 13.03 | 13.04 | |||
Nevojice | 13.08 | 13.08 | |||
Nesovice | 13.12 | 13.12 | |||
Brankovice | 13.17 | 13.17 | |||
Nemotice | 13.21 | 13.21 | |||
Jestřabice | x | 13.27 | 13.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 13.31 | 13.32 | |||
Kyjov | 13.37 | 13.38 | |||
Kyjov zastávka | 13.41 | 13.41 | |||
Vlkoš | 13.46 | 13.46 | |||
Vracov | 13.50 | 13.51 | |||
Bzenec | 13.55 | 13.56 | |||
Veselí nad Moravou | 14.05 | 14.07 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 14.10 | 14.10 | |||
Uherský Ostroh | 14.13 | 14.13 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14.17 | 14.18 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 14.20 | 14.20 | |||
Kunovice zastávka | 14.23 | 14.23 | |||
Uherské Hradiště | 14.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci