Os 3210 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 15.34 | ||||
Lidečko ves | 15.36 | 15.37 | |||
Lidečko | 15.39 | 15.40 | |||
Lužná u Vsetína | 15.42 | 15.43 | |||
Valašská Polanka | 15.45 | 15.46 | |||
Leskovec | 15.49 | 15.49 | |||
Vsetín | 15.55 | 16.02 | |||
Jablůnka | 16.07 | 16.08 | |||
Bystřička | 16.12 | 16.13 | |||
Brňov | 16.16 | 16.16 | |||
Valašské Meziříčí | 16.21 | 16.22 | |||
Lhotka nad Bečvou | 16.26 | 16.26 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 16.31 | 16.31 | |||
Milotice nad Bečvou | 16.34 | 16.34 | |||
Špičky | 16.36 | 16.36 | |||
Černotín | 16.39 | 16.39 | |||
Teplice nad Bečvou | 16.41 | 16.42 | |||
Hranice na Moravě město | 16.44 | 16.44 | |||
Hranice na Moravě | 16.50 | 16.53 | |||
Drahotuše | 16.59 | 16.59 | |||
Lipník nad Bečvou | 17.05 | 17.06 | |||
Osek nad Bečvou | 17.09 | 17.09 | |||
Prosenice | 17.12 | 17.13 | |||
Přerov | 17.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia