Os 15002 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.28 | ||||
Dvořisko | x | 6.31 | 6.31 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 6.34 | 6.34 | ||
Vysoké Mýto | 6.38 | 6.40 | |||
Vysoké Mýto město | 6.43 | 6.45 | |||
Džbánov | x | 6.50 | 6.50 | ||
Hrušová | x | 6.53 | 6.53 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 6.55 | 6.56 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 6.58 | 6.58 | ||
Řídký | x | 7.02 | 7.02 | ||
Tržek | x | 7.04 | 7.04 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 7.08 | 7.08 | ||
Litomyšl zastávka | x | 7.11 | 7.11 | ||
Litomyšl | 7.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci