EC 131 „Varsovia“ | |
Řazení vlaku: EP09 + A9mnopuz + WRmz + B11mnouz + Bmnopuz + B11mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 9.39 | ||||
Warszawa Centralna | 9.45 | 9.50 | |||
Warszawa Zachodnia | 9.54 | 9.55 | |||
Opoczno Południowe | 10.46 | 10.47 | |||
Zawiercie | 11.46 | 11.47 | |||
Dąbrowa Górnicza | 12.02 | 12.03 | |||
Sosnowiec Główny | 12.10 | 12.11 | |||
Katowice | 12.19 | 12.22 | |||
Tychy | 12.36 | 12.37 | |||
Rybnik | 13.03 | 13.04 | |||
Wodzisław Śląski | 13.17 | 13.18 | |||
Chałupki | 13.33 | 13.34 | |||
Bohumín | 13.40 | 13.51 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 13.58 | 14.00 | |||
Ostrava-Svinov | 14.06 | 14.08 | |||
Hranice na Moravě | 14.32 | 14.33 | |||
Přerov | 14.49 | 14.51 | |||
Otrokovice | 15.06 | 15.07 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.16 | 15.17 | |||
Hodonín | 15.33 | 15.34 | |||
Břeclav | 15.45 | 15.59 | |||
Kúty | 16.11 | 16.13 | |||
Bratislava hlavná stanica | 16.50 | 16.53 | |||
Nové Zámky | 17.44 | 17.46 | |||
Štúrovo | 18.11 | 18.14 | |||
Szob | 18.24 | 18.25 | |||
Nagymaros-Visegrád | 18.34 | 18.35 | |||
Vác | 18.49 | 18.50 | |||
Budapest-Nyugati pu. | 19.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster