R 1142 „Svatopluk Čech“ | |
Řazení vlaku: 854 + 3xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 15.13 | ||||
Praha hlavní nádraží | 15.17 | 15.25 | |||
Praha-Vysočany | 15.32 | 15.33 | |||
Praha-Čakovice | 15.46 | 15.47 | |||
Neratovice | 15.59 | 16.00 | |||
Všetaty | 16.06 | 16.07 | |||
Byšice | 16.10 | 16.11 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.33 | 16.34 | |||
Bakov nad Jizerou | 16.43 | 16.49 | |||
Bakov nad Jizerou město | 16.51 | 16.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 16.58 | 16.59 | |||
Turnov | 17.12 | 17.19 | |||
Malá Skála | 17.27 | 17.27 | |||
Železný Brod | 17.34 | 17.36 | |||
Jesenný | 17.43 | 17.44 | |||
Plavy | 17.53 | 17.54 | |||
Velké Hamry | 17.56 | 17.56 | |||
Tanvald | 18.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci