|
Sp 1612 « předchozí | další » |
Route:
Český Těšín 16.10, Havířov 16.32-16.33, Ostrava-Kunčice 16.44-16.45, Ostrava hl.n. 16.55-16.56, Ostrava-Svinov 17.02-17.13, Opava východ 17.36 Route details »
|
Locomotive / car | Number | From the train | Route | On the train | Sorry. management |
471 a) | - | 1613 | Český Těšín - Opava východ | 1617 | CZ-ČD |
|
Updated: 7.9.2017 (David Rada) | Permanent link | Graphic version |
|
Train notes:
Jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy Jízdní doklady ČD platné pro trať Ostrava-Kunčice - Ostrava-Svinov (přímo přes Ostravu-Vítkovice) platí bez doplatku rozdílu jízdného i při jízdě přes Ostravu střed - vlak nečeká na žádné přípoje (Chotěbuz, Ostrava-Kunčice, Ostrava hl.n.) - zastávka otevřena ode dne vyhlášení (Havířov střed)
|
Train carrier:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) 31.XII. pro 3433 |
|
|