..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Sp 1612 « předchozí | další » |
Trasa:
Český Těšín 16.10, Havířov 16.32-16.33, Ostrava-Kunčice 16.44-16.45, Ostrava hl.n. 16.55-16.56, Ostrava-Svinov 17.02-17.13, Opava východ 17.36 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 7.9.2017 (David Rada) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy Jízdní doklady ČD platné pro trať Ostrava-Kunčice - Ostrava-Svinov (přímo přes Ostravu-Vítkovice) platí bez doplatku rozdílu jízdného i při jízdě přes Ostravu střed - vlak nečeká na žádné přípoje (Chotěbuz, Ostrava-Kunčice, Ostrava hl.n.) - zastávka otevřena ode dne vyhlášení (Havířov střed)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
471 [CZ-ČD]
Český Těšín - Opava východ
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu