R 975 „Jan Blažej Santini“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.50 | 6.04 | |||
Praha-Libeň | 6.10 | 6.11 | |||
Kolín | 6.43 | 6.46 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.55 | 6.56 | |||
Čáslav | 7.03 | 7.04 | |||
Golčův Jeníkov město | 7.15 | 7.16 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.39 | 7.40 | |||
Havlíčkův Brod | 8.00 | 8.02 | |||
Přibyslav | 8.14 | 8.15 | |||
Žďár nad Sázavou | 8.28 | 8.29 | |||
Tišnov | 9.08 | 9.10 | |||
Brno-Královo Pole | 9.29 | 9.30 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök