Os 9660 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 22.45 | 22.45 | |||
Praha-Podbaba | 22.49 | 22.49 | |||
Praha-Sedlec | 22.51 | 22.51 | |||
Roztoky u Prahy | 22.55 | 22.55 | |||
Roztoky-Žalov | 22.59 | 22.59 | |||
Úholičky | 23.00 | 23.00 | |||
Řež | 23.02 | 23.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 23.04 | 23.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 23.07 | 23.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 23.10 | 23.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 23.15 | 23.16 | |||
Nelahozeves zámek | 23.19 | 23.19 | |||
Nelahozeves | 23.22 | 23.22 | |||
Nové Ouholice | 23.24 | 23.24 | |||
Mlčechvosty | 23.27 | 23.27 | |||
Vraňany | 23.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök