Os 9410 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milovice | 9.48 | ||||
Lysá nad Labem | 9.54 | 9.55 | |||
Čelákovice-Jiřina | 10.01 | 10.01 | |||
Čelákovice | 10.04 | 10.05 | |||
Zeleneč | 10.12 | 10.12 | |||
Praha-Horní Počernice | 10.16 | 10.17 | |||
Praha-Vysočany | 10.25 | 10.26 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 10.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök