Os 9208 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 15.44 | ||||
Světlá nad Sázavou město | 15.46 | 15.46 | |||
Dolní Březinka | x | 15.49 | 15.49 | ||
Mrzkovice | x | 15.51 | 15.51 | ||
Smrčná | x | 15.55 | 15.55 | ||
Stvořidla | x | 16.00 | 16.00 | ||
Vilémovice | x | 16.03 | 16.03 | ||
Horní Ledeč | x | 16.08 | 16.08 | ||
Ledeč nad Sázavou | 16.11 | 16.22 | |||
Chřenovice-Podhradí | x | 16.27 | 16.27 | ||
Chřenovice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Budčice | x | 16.37 | 16.37 | ||
Vlastějovice | 16.39 | 16.39 | |||
Laziště | x | 16.41 | 16.41 | ||
Horka nad Sázavou | x | 16.45 | 16.45 | ||
Zruč nad Sázavou | 16.51 | 16.57 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | x | 17.00 | 17.00 | ||
Chabeřice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Čížov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Střechov nad Sázavou | x | 17.11 | 17.11 | ||
Kácov zastávka | x | 17.16 | 17.16 | ||
Kácov | 17.20 | 17.21 | |||
Vranice | x | 17.25 | 17.25 | ||
Soběšín | x | 17.29 | 17.29 | ||
Český Šternberk zastávka | x | 17.34 | 17.34 | ||
Český Šternberk | x | 17.36 | 17.36 | ||
Malovidy | x | 17.39 | 17.39 | ||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | x | 17.43 | 17.43 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | x | 17.45 | 17.45 | ||
Ledečko | 17.49 | 18.00 | |||
Samopše | x | 18.03 | 18.03 | ||
Sázava | 18.09 | 18.10 | |||
Sázava zastávka | x | 18.12 | 18.12 | ||
Plužiny | x | 18.15 | 18.15 | ||
Stříbrná Skalice | x | 18.19 | 18.19 | ||
Samechov | 18.22 | 18.25 | |||
Vlkovec | x | 18.28 | 18.28 | ||
Chocerady | x | 18.29 | 18.29 | ||
Hvězdonice | 18.33 | 18.34 | |||
Zlenice | x | 18.39 | 18.39 | ||
Lštění | x | 18.42 | 18.42 | ||
Čerčany | 18.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök