Rx 892 „Šohaj“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBmz234 + ABmz346 + Bmz234 + 2xBdpee231 + Bee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 7.08 | ||||
Uherské Hradiště | 7.21 | 7.22 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.28 | 7.45 | |||
Otrokovice | 7.55 | 7.56 | |||
Hulín | 8.04 | 8.05 | |||
Přerov | 8.15 | 8.16 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.29 | 8.31 | |||
Česká Třebová | 9.12 | 9.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 9.22 | 9.23 | |||
Choceň | 9.35 | 9.36 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.53 | 9.58 | |||
Přelouč | 10.06 | 10.07 | |||
Kolín | 10.21 | 10.23 | |||
Praha-Libeň | 10.54 | 10.55 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.03 | 11.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci