R 840 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 8.29 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 8.37 | 8.39 | |||
Ostrava-Svinov | 8.45 | 8.47 | |||
Studénka | 8.57 | 8.58 | |||
Suchdol nad Odrou | 9.05 | 9.06 | |||
Hranice na Moravě | 9.18 | 9.19 | |||
Přerov | 9.36 | 9.37 | |||
Kojetín | 9.52 | 9.53 | |||
Vyškov na Moravě | 10.15 | 10.17 | |||
Brno-Černovice odbočka | + | 10.45 | 10.48 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci