Os 8109 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.22 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 14.26 | 14.26 | ||
Boršov nad Vltavou | 14.31 | 14.32 | |||
Černý Dub | x | 14.35 | 14.35 | ||
Hradce | x | 14.39 | 14.39 | ||
Vrábče | x | 14.41 | 14.41 | ||
Křemže | 14.45 | 14.46 | |||
Holubov | x | 14.49 | 14.49 | ||
Třísov | x | 14.52 | 14.52 | ||
Plešovice | x | 14.55 | 14.55 | ||
Zlatá Koruna | 14.58 | 14.59 | |||
Přísečná | x | 15.02 | 15.02 | ||
Domoradice | x | 15.03 | 15.03 | ||
Český Krumlov | 15.05 | 15.06 | |||
Kájov | 15.13 | 15.14 | |||
Mezipotočí | x | 15.19 | 15.19 | ||
Hořice na Šumavě | 15.26 | 15.26 | |||
Polná na Šumavě | 15.34 | 15.35 | |||
Polečnice | x | 15.38 | 15.38 | ||
Hodňov | x | 15.42 | 15.42 | ||
Žlábek | x | 15.45 | 15.45 | ||
Černá v Pošumaví | 15.48 | 15.49 | |||
Horní Planá zastávka | x | 15.53 | 15.53 | ||
Horní Planá | 15.56 | 16.00 | |||
Pernek na Šumavě | x | 16.04 | 16.04 | ||
Nová Pec | 16.07 | 16.09 | |||
Ovesná | x | 16.13 | 16.13 | ||
Pěkná | x | 16.20 | 16.20 | ||
Černý Kříž | 16.25 | 16.29 | |||
Stožec | x | 16.34 | 16.34 | ||
Nové Údolí | 16.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci