Rx 801 | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 5.31 | ||||
Hodonín | 5.42 | 5.43 | |||
Moravský Písek | 5.53 | 5.54 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.01 | 6.04 | |||
Otrokovice | 6.13 | 6.15 | |||
Hulín | 6.22 | 6.24 | |||
Přerov | 6.33 | 6.35 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci