Os 8008 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.05 | ||||
České Budějovice severní zastávka | x | 11.07 | 11.08 | ||
Hluboká nad Vltavou | 11.13 | 11.14 | |||
Zliv | 11.19 | 11.20 | |||
Zbudov | x | 11.23 | 11.23 | ||
Dívčice | 11.26 | 11.26 | |||
Záblatíčko | x | 11.29 | 11.29 | ||
Číčenice | 11.33 | 11.35 | |||
Milenovice | x | 11.38 | 11.38 | ||
Protivín zastávka | x | 11.40 | 11.40 | ||
Protivín | 11.42 | 11.44 | |||
Skály | x | 11.47 | 11.47 | ||
Heřmaň obec | x | 11.50 | 11.50 | ||
Ražice | 11.53 | 11.54 | |||
Sudoměř u Písku | x | 11.57 | 11.57 | ||
Čejetice | 12.00 | 12.01 | |||
Modlešovice | x | 12.03 | 12.03 | ||
Strakonice | 12.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia