Os 7668 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.09 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 13.14 | 13.15 | |||
Plzeň-Bolevec | 13.18 | 13.18 | |||
Plzeň-Orlík | x | 13.21 | 13.21 | ||
Třemošná u Plzně | 13.24 | 13.26 | |||
Horní Bříza zastávka | 13.31 | 13.31 | |||
Horní Bříza | 13.35 | 13.36 | |||
Obora u Kaznějova | x | 13.41 | 13.41 | ||
Kaznějov | 13.47 | 13.48 | |||
Plasy | 13.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia