Os 7666 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.16 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 12.21 | 12.22 | |||
Plzeň-Bolevec | 12.25 | 12.25 | |||
Plzeň-Orlík | x | 12.28 | 12.28 | ||
Třemošná u Plzně | 12.31 | 12.33 | |||
Horní Bříza zastávka | 12.38 | 12.38 | |||
Horní Bříza | 12.41 | 12.42 | |||
Kaznějov | 12.51 | 12.51 | |||
Plasy | 12.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster