R 717 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 5xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 14.12 | ||||
Praha hlavní nádraží | 14.21 | 14.32 | |||
Praha-Vršovice | 14.36 | 14.37 | |||
Benešov u Prahy | 15.11 | 15.12 | |||
Olbramovice | 15.22 | 15.23 | |||
Votice | + | 15.27 | 15.28 | ||
Tábor | 15.55 | 15.58 | |||
Planá nad Lužnicí | 16.03 | 16.04 | |||
Soběslav | 16.14 | 16.15 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci