R 710 „Nežárka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.01 | ||||
Veselí nad Lužnicí | 15.31 | 15.37 | |||
Soběslav | 15.42 | 15.43 | |||
Planá nad Lužnicí | 15.52 | 15.53 | |||
Tábor | 15.59 | 16.01 | |||
Olbramovice | 16.32 | 16.33 | |||
Benešov u Prahy | 16.46 | 16.48 | |||
Praha-Vršovice | 17.22 | 17.23 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.27 | 17.37 | |||
Praha-Holešovice | 17.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci