R 601 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 4.55 | ||||
Chomutov | 5.03 | 5.05 | |||
Odb Chomutov město | 5.08 | 5.09 | |||
Jirkov zastávka | 5.12 | 5.12 | |||
Most | 5.23 | 5.24 | |||
Bílina | 5.34 | 5.35 | |||
Duchcov | 5.42 | 5.42 | |||
Teplice v Čechách | 5.50 | 5.51 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.09 | 6.15 | |||
Praha-Holešovice | 7.17 | 7.18 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci