Ex 521 „Portáš“ | |
Řazení vlaku: 361.1 + 3xBmz226 + Bpeer61 + Bmz226 + 2xBmpeer61 + Beer61 + Bdghmeer61 + WRmee816 + Ampeer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.01 | 17.22 | |||
Praha-Libeň | 17.28 | 17.29 | |||
Kolín | 17.58 | 17.59 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.19 | 18.21 | |||
Česká Třebová | 18.55 | 18.56 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.17 | 19.20 | |||
Mohelnice | 19.28 | 19.29 | |||
Červenka | 19.36 | 19.37 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.49 | 19.51 | |||
Lipník nad Bečvou | 20.11 | 20.12 | |||
Hranice na Moravě | 20.22 | 20.29 | |||
Valašské Meziříčí | 20.53 | 20.54 | |||
Vsetín | 21.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster