..: Trasa vlaku EN 445 Slovakia - JŘ 2017 :..
EN 445 „Slovakia“
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 5xWLABmee62 + Bcmh + Beer61 + WLAB822 + B11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10mnouz + WLABmee823 + 3xDDm915  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   22.00 
  Kolín  22.48 22.51 
  Pardubice hlavní nádraží  23.13 23.16 
  Olomouc hlavní nádraží  0.38 0.41 
  Přerov  0.56 1.26 
  Ostrava hlavní nádraží  2.14 2.17 
  Bohumín  2.26 2.45 
  Čadca +3.47 3.50 
  Žilina  4.14 4.35 
  Vrútky  4.52 4.53 
  Kraľovany  5.06 5.07 
  Ružomberok  5.22 5.23 
  Liptovský Mikuláš  5.41 5.42 
  Poprad-Tatry  6.22 6.24 
  Spišská Nová Ves  6.41 6.42 
  Kysak  7.20 7.27 
  Košice  7.41  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci