EN 445 „Slovakia“ | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 5xWLABmee62 + Bcmh + Beer61 + WLAB822 + B11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10mnouz + WLABmee823 + 3xDDm915 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.00 | ||||
Kolín | 22.48 | 22.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 23.13 | 23.16 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 0.38 | 0.41 | |||
Přerov | 0.56 | 1.26 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 2.14 | 2.17 | |||
Bohumín | 2.26 | 2.45 | |||
Čadca | + | 3.47 | 3.50 | ||
Žilina | 4.14 | 4.35 | |||
Vrútky | 4.52 | 4.53 | |||
Kraľovany | 5.06 | 5.07 | |||
Ružomberok | 5.22 | 5.23 | |||
Liptovský Mikuláš | 5.41 | 5.42 | |||
Poprad-Tatry | 6.22 | 6.24 | |||
Spišská Nová Ves | 6.41 | 6.42 | |||
Kysak | 7.20 | 7.27 | |||
Košice | 7.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök