EN 443 „Bohemia“ | |
Řazení vlaku: 350_b + WLABm62 + B10nouz + Bcmz834 + WLABmz826 + WLABmee823 + WLABmee62 + Bcmz834 + Bdghmeer61 + Bmz235 + WLABmee823 + 2xWLABmee62 + DDm + DDm915 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.09 | ||||
Kolín | 23.57 | 23.59 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 0.20 | 0.23 | |||
Česká Třebová | 1.00 | 1.02 | |||
Zábřeh na Moravě | 1.25 | 1.27 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 1.52 | 1.55 | |||
Ostrava-Svinov | 2.49 | 2.52 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 2.58 | 3.02 | |||
Bohumín | 3.09 | 3.36 | |||
Karviná hlavní nádraží | 3.51 | 3.52 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 4.11 | 4.13 | |||
Třinec (Trzyniec) | 4.19 | 4.20 | |||
Čadca | 4.43 | 4.46 | |||
Kysucké Nové Mesto | 5.03 | 5.04 | |||
Žilina | 5.14 | 5.16 | |||
Vrútky | 5.32 | 5.34 | |||
Kraľovany | 5.46 | 5.47 | |||
Ružomberok | 6.02 | 6.03 | |||
Liptovský Mikuláš | 6.20 | 6.22 | |||
Štrba | 6.49 | 6.50 | |||
Poprad-Tatry | 7.03 | 7.25 | |||
Spišská Nová Ves | 7.42 | 7.44 | |||
Margecany | 8.09 | 8.11 | |||
Kysak | 8.25 | 8.27 | |||
Košice | 8.39 | 9.01 | |||
Trebišov | 9.45 | 9.47 | |||
Bánovce nad Ondavou | 9.57 | 10.01 | |||
Michalovce | 10.10 | 10.11 | |||
Strážske | 10.22 | 10.23 | |||
Humenné | 10.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia