Os 4357 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.25 | ||||
Uherské Hradiště | 12.31 | 12.34 | |||
Kunovice | 12.37 | 12.37 | |||
Vésky | 12.40 | 12.41 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.44 | 12.44 | |||
Hradčovice | 12.49 | 12.49 | |||
Havřice | 12.54 | 12.54 | |||
Uherský Brod | 12.57 | 13.02 | |||
Újezdec u Luhačovic | 13.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci