Os 4333 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 7.49 | ||||
Kunovice | 7.52 | 7.52 | |||
Vésky | 7.55 | 7.55 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.58 | 7.58 | |||
Hradčovice | 8.03 | 8.03 | |||
Havřice | 8.07 | 8.08 | |||
Uherský Brod | 8.11 | 8.12 | |||
Újezdec u Luhačovic | 8.16 | 8.16 | |||
Šumice | 8.20 | 8.20 | |||
Nezdenice | 8.23 | 8.24 | |||
Záhorovice | 8.27 | 8.27 | |||
Bojkovice | 8.30 | 8.31 | |||
Bojkovice město | 8.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök