..: Trasa vlaku Sp 4286 Kamzík - JŘ 2017 :..
Sp 4286 „Kamzík“
Řazení vlaku: 263_b + 951  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Trnava   15.42 
  Šenkvice  15.55 15.56 
  Pezinok  16.01 16.03 
  Bratislava-Vinohrady  16.12 16.13 
  Bratislava hlavná stanica  16.19 16.31 
  Devínska Nová Ves  16.44 16.45 
  Malacky  16.59 17.00 
  Veľké Leváre  17.06 17.07 
  Závod  17.11 17.12 
  Moravský Ján  17.16 17.17 
  Sekule  17.20 17.21 
  Kúty  17.27 17.35 
  Brodské  17.39 17.40 
  Lanžhot  17.46 17.46 
  Břeclav  17.54  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci