Sp 4286 „Kamzík“ | |
Řazení vlaku: 263_b + 951 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trnava | 15.42 | ||||
Šenkvice | 15.55 | 15.56 | |||
Pezinok | 16.01 | 16.03 | |||
Bratislava-Vinohrady | 16.12 | 16.13 | |||
Bratislava hlavná stanica | 16.19 | 16.31 | |||
Devínska Nová Ves | 16.44 | 16.45 | |||
Malacky | 16.59 | 17.00 | |||
Veľké Leváre | 17.06 | 17.07 | |||
Závod | 17.11 | 17.12 | |||
Moravský Svätý Ján | 17.16 | 17.17 | |||
Sekule | 17.20 | 17.21 | |||
Kúty | 17.27 | 17.35 | |||
Brodské | 17.39 | 17.40 | |||
Lanžhot | 17.46 | 17.46 | |||
Břeclav | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia