Os 4230 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 6.43 | ||||
Horní Moštěnice | 6.46 | 6.47 | |||
Říkovice | 6.50 | 6.50 | |||
Břest | 6.53 | 6.54 | |||
Hulín | 6.57 | 7.02 | |||
Záhlinice | 7.04 | 7.05 | |||
Tlumačov | 7.08 | 7.08 | |||
Otrokovice | 7.12 | 7.14 | |||
Napajedla | 7.18 | 7.18 | |||
Spytihněv | 7.21 | 7.21 | |||
Huštěnovice | 7.24 | 7.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy