Os 4210 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 11.43 | ||||
Horní Moštěnice | 11.46 | 11.47 | |||
Říkovice | 11.50 | 11.50 | |||
Břest | 11.53 | 11.54 | |||
Hulín | 11.57 | 12.03 | |||
Záhlinice | 12.06 | 12.06 | |||
Tlumačov | 12.09 | 12.10 | |||
Otrokovice | 12.14 | 12.15 | |||
Napajedla | 12.19 | 12.19 | |||
Spytihněv | 12.22 | 12.22 | |||
Huštěnovice | 12.25 | 12.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.29 | 12.31 | |||
Kostelany nad Moravou | 12.33 | 12.34 | |||
Nedakonice | 12.36 | 12.37 | |||
Moravský Písek zastávka | 12.40 | 12.41 | |||
Moravský Písek | 12.43 | 12.44 | |||
Bzenec přívoz | 12.48 | 12.48 | |||
Rohatec | 12.54 | 12.55 | |||
Rohatec zastávka | 12.57 | 12.57 | |||
Hodonín | 13.01 | 13.04 | |||
Lužice | 13.07 | 13.08 | |||
Moravská Nová Ves | 13.11 | 13.12 | |||
Hrušky zastávka | 13.15 | 13.16 | |||
Břeclav | 13.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster