Os 4151 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.47 | ||||
Brno-Židenice | 16.52 | 16.55 | |||
Brno-Slatina | 17.01 | 17.01 | |||
Šlapanice | 17.05 | 17.06 | |||
Blažovice | 17.11 | 17.12 | |||
Křenovice dolní nádraží | 17.16 | 17.17 | |||
Slavkov u Brna | 17.20 | 17.21 | |||
Křižanovice | 17.26 | 17.26 | |||
Marefy | 17.29 | 17.30 | |||
Bučovice | 17.33 | 17.34 | |||
Nevojice | 17.38 | 17.38 | |||
Nesovice | 17.42 | 17.42 | |||
Brankovice | 17.47 | 17.47 | |||
Nemotice | 17.51 | 17.51 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 18.00 | 18.01 | |||
Kyjov | 18.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy