Os 3805 „VLTAVA DUNAJ“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpz-s + 2xBmpz-l + Bmpvz-l Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.00 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | 14.03 | 14.04 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 14.13 | 14.13 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 14.17 | 14.17 | |||
Holkov | 14.20 | 14.20 | |||
Velešín město | 14.22 | 14.23 | |||
Velešín | 14.26 | 14.26 | |||
Výheň | 14.31 | 14.31 | |||
Kaplice | 14.34 | 14.35 | |||
Omlenice | 14.41 | 14.41 | |||
Bujanov | 14.44 | 14.44 | |||
Pšenice | 14.47 | 14.47 | |||
Rybník | 14.52 | 14.53 | |||
Horní Dvořiště | 15.00 | 15.01 | |||
Summerau | 15.09 | 15.13 | |||
Freistadt [3] | 15.21 | 15.22 | |||
Pregarten | 15.41 | 15.42 | |||
Linz Franckstraße | 16.20 | 16.20 | |||
Linz Hbf | 16.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy